اطلاعیه سازمان ثبت اسناد در رابطه با پذیرفته شده گان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام نیروی پیمانی

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس، اداره کل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در رابطه با زمان تحویل مدارک پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی نیروی انسانی این سازمان در سال ۱۳۹۹ اطلاعیه‌ای صادر کرد.

 متن این اطلاعیه بدین شرح است:

پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام نیروی پیمانی سازمان ثبت اسنادو املاک کشور، از تاریخ ۱۸‏/۱۱‏/۹۹ لغایت ۲۷‏/۱۱‏/۹۹ از ساعت ۳۰‏/۸ لغایت ۱۴ (در روز‌های غیر تعطیل)، مهلت دارند ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی، با در دست داشتن مدارک ذیل، به اداره کل ثبت اسناد و املاک استان محل سکونت، مراجعه و مدارک موردنیاز را به واحد امور اداری ثبت استان تحویل دهند. درصورت عدم مراجعه در مهلت مذکور، مراتب بعنوان انصراف از مراحل استخدام محسوب خواهد شد.

لازم به ذکر است در راستای مساعدت با پذیرفته شدگان آزمون و جلوگیری از تردد آن‌ها بین استان‌ها، مقرر شده هریک از پذیرفته شدگان آزمون به جای مراجعه به اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مورد تقاضا برای استخدام، به اداره کل ثبت اسناد و املاک استان محل سکونت فعلی مراجعه نمایند. بعنوان مثال فردیکه ساکن استان مازندران است و برای استخدام در استان تهران پذیرفته شده است، برای تحویل مدارک و مستندات مورد نیاز، در مهلت مقرر، به اداره کل ثبت استان مازندران مراجعه نماید.

ضمناً پس از بررسی مدارک و مستندات ارائه شده، تاریخ و زمان برگزاری مصاحبه تخصصی از افرادیکه مدارک آن‌ها منطبق با مفاد آگهی استخدام بوده، اطلاع رسانی خواهد شد.

‏مدارک موردنیاز:
۱‏-اصل شناسنامه با ۲ نسخه کپی از کلیه صفحات
۲‏- کارت ملی با ۲ نسخه کپی از دو طرف کارت
۳‏- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت قانونی (آقایان) با ۲ نسخه کپی از دو طرف کارت
۴‏- اصل مدرک تحصیلی که در زمان ثبت نام در آزمون، بر اساس آن مدرک ثبت نام نموده اند با ۲ نسخه کپی
۵‏- عکس ۴*۳ سه قطعه
۶‏-برای استفاده از اولویت بومی از طریق سکونت، لازم است فرم استشهاد محلی از اداره کل ثبت اسناد و املاک استان محل سکونت اخذ و پس از تکمیل و ممهور به مهر نیروی انتظامی (پاسگاه یا کلانتری محل) ارائه گردد. (تکمیل این فرم توسط متقاضیان استخدام در مراکز استان‌ها لازم نیست).
ضمناً داوطلبان بومی شهرستانی که دارای سوابق تحصیلی در مقاطع ابتدایی، راهنمایی، یا دبیرستان در شهرستان مورد تقاضا هستند، با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه، مدت تحصیل را می‌توانند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ۱۰ سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان مورد تقاضا، ملاک محاسبه قرار دهند.
۷- برای اضافه شدن به حداکثر سن، داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارتخانه‌ها و موسسات و شرکت‌های دولتی، بانک‌ها و شرکت‌های تحت پوشش آن‌ها، شرکت‌های بیمه‌های دولتی، شهرداری‌ها و موسسات و شرکت‌های دولتی که شمول قانون بر آن‌ها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکت‌های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می‌کنند، نهاد‌های انقلاب اسلامی و شرکت‌های تحت پوشش آن‌ها از تاریخ ۲۲‏/۱۱‏/۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته اند، مدارک و مستندات مربوطه را ارائه نمایند.
۸‏- معرفی نامه صادره از بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برای ایثارگران
۹‏-معرفی نامه از طرف اداره کل بهزیستی استان برای متقاضیان استخدام بر اساس سهمیه معلولین