اصلاحات سری چهارم دفترچه راهنمای آزمون استخدامی وزارت بهداشت اعلام شد

سازمان سنجش آموزش کشور طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام مورخ 16 دی 99، اطلاعیه‌های اصلاحی مورخ 21 دی 99، 22 دی 99 و 24 دی 99 با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اصلاحات جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور،به شرح ذیل اعلام می‌شود.


به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (25 دی 99) برای ثبت‌نام اقدام نکرده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده است که بتوانند تا پایان روز جمعه مورخ 26 دی 99 نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. 


ضمناً باتوجه به اصلاحات اعلام شده مقرر شد امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت‌نام اقدام نکرده‌اند، ایجاد شود. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و مندرجات اطلاعیه های فوق و همچنین این اطلاعیه، در صورت تمایل تا مهلت در نظر گرفته شده (26 دی 99)، به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه، و نسبت به ویرایش اقدام کنند. 


لازم به تأکید است مهلت اعلام شده به هیچ وجه قابل تمدید نیست. لذا ضرورت دارد متقاضیان در زمان تعیین شده نسبت به ثبت نام و یا ویرایش اقدام کنند.

منبع: خبرگزاری فارس