قوانین و مقررات

       بسم الله الرحمن الرحیم

       کاربر گرامی، شما ضمن استفاده از خدمات کاردان پلاس که با آدرس اینترنتی www.kardanplus.ir در دسترس می‌باشد، موافقت خود با قوانین، مقررات و شرایط استفاده که به شرح زیر است، اعلام کرده‌اید.

       قبل از ثبت نام در سایت و یا استفاده از خدمات کاردان پلاس، لازم است که تمامی شرایط و قوانین و مقررات مندرج را با دقت مطالعه و موافقت خود را با آن اعلام نمایید. لازم به یادآوری است که استفاده از خدمات کاردان پلاس، در هر زمان، به معنای پذیرفتن مفاد این توافق‌نامه می‎باشد.

       1. شرایط عمومی

       تا زمانی که از خدمات کاردان پلاس استفاده می‌کنید، نمی‌توانید آگهی‌ها غیرمجاز و یا مخالف قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف اسلام و دیگر ادیان، درج کنید.

       کاردان پلاس در قبال محتوای منتشر شده از  سوی کاربران، هیچ مسئولیتی را نمی‌پذیرد و تمام مسئولیت آگهی‌ها با کاربر منتشر کننده آن آگهی است.

       کاردان پلاس به هیچ عنوان، در هیچ معامله‌ای، میان خریداران و فروشندگان شرکت نمی‌کند.

       کاردان پلاس، در مورد محتوای آگهی ها و یا تبلیغات درج شده در سایت هیچ مسئولیتی را نمی‌پذیرد و بررسی صحت مضامین درج شده، بر عهده کاربران می‌باشد. 

       مسئولیت استفاده از آگهی‌ها، تبلیغات و محتوای منتشر شده در کاردان پلاس، به عهده کاربر بوده و کاردان پلاس در قبال خسارت‌های احتمالی مستقیم، غیرمستقیم، اتفاقی، تبعی و کیفری ناشی از  دسترسی و استفاده شما از سایت، هیچ تعهدی و مسئولیتی ندارد.

       کاردان پلاس می‌توانید بنا به صلاح‌دید خود، هرگونه آگهی و یا عکسی که کاربر به سایت ارسال می‌کند و یا هر حساب کاربری را در هر زمان و به هر شکلی که ضروری بداند، حذف کند.

       کاردان پلاس در قبال محتوای ویدئوهای منتشر شده در سایت، هیچ‌گونه مسئولیتی را نمی‌پذیرد.

       مسئولیت هر لینک و یا مطلب و محتوای ادعایی مربوط به کاردان پلاس که به واسطه اشخاص حقوقی و حقیقی، در سایت‌ها، وبلاگ‌ها یا شبکه‌های اجتماعی و دیگر رسانه‌ها منتشر می‌شود، به عهده خود این افراد است و کاردان پلاس هیچ مسئولیتی در اقبال آن‌ها ندارد.

       کاربر با استفاده از خدمات کاردان پلاس موافقت و تعهد خود را در استفاده نکردن از ابزارهای خودکار، روبات، اسپایدر، اسکریپر و یا سایر وسایل خودکار دسترسی به سایت، به هر دلیلی و یا نیتی، استفاده نکنید.


       2. شرایط ثبت آگهی

       کاردان پلاس می‌توانید بنا به صلاح‌دید خود، هرگونه آگهی و یا عکسی که کاربر به سایت ارسال می‌کند و یا هر حساب کاربری را در هر زمان و به هر شکلی که ضروری بداند، حذف کند.

       در صورتی که مراجع ذی‌صلاح قانونی، دستور حذف آگهی را صادر کنند، کاردان پلاس فوراً اقدام به حذف آگهی می‌نماید. همچنین در صورتی که گزارش تخلف کاربران نسبت به آگهی بیش از 3 مورد باشد، کاردان پلاس به صلاحدید خود ممکن است اقدام به حذف آگهی نماید.

       آگهی دهنده با ثبت آگهی در کاردان پلاس، تایید می‌کند آگهی ایشان شامل موارد زیر نمی‌باشد و همچنین دارای سن بالای 18 سال است.

       1. مغایر  با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه.
       2. نقض حریم شخصی افراد
       3. درج هرگونه قیمت در عنوان آگهی
       4. توهین به ادیان، آداب و رسوم، قومیت‌ها
       5. سوء استفاده و استفاده ابزاری از اشخاص در آکهی
       6. درج آگهی غیراز زبان پارسی
       7. درج آگهی‌های سیاسی، اجتماعی و مذهبی
       8. درج آگهی‌های مرتبط با برنامه‌هایی نظیر عبور از فیلترینگ و VPN
       9. درج آگهی‌های نصب آنتن، راه‌اندازی ماهواره یا اینترنت، ابزار یا آموزش خرابکاری، نفوذ، هک و کرک، شبکه‌های هرمی و فعالیت‌های اقتصادی غیرمجاز، مسابقه و قرعه‌کشی و بخت‌آزمایی، مواد مخدر و سیگار، فلزیاب، گنج‌یاب، حفاری غیرمجازو تجهیزات مرتبط با آن
       10. فروش و یا اجاره فیلم و سریال، موسیقی، نرم‌افزار و یا کتاب فاقد مجوز انتشار
       11. درج آگهی که موجب رواج خشونت و آسیب به دیگران شود.
       12. درج آگهی مرتبط با موضوعاتی همچون همسریابی، دوست‌یابی، محرمیت، صیغه و ازدواج، فروش فاکتور و یا پیش فاکتور برای اخذ وام، خدمات مرتبط با اقامت کشورها و مسافرت‌ها و اخذ ویزا به کشورهایی که منع قانونی برای ورود به آن‌ها وجود دارد.
       13. خرید و یا فروش فیش حج تمتع یا عمره
       14. خرید و فرش اعضای بدن
       15. خرید و فروش حیوانات وحشی ویا پرندگان و خزندگان  وحشی گوشت‌خوار
       16. خرید و فروش مواد تغذیه‌ای مکمل و تقویتی
       17. خرید و فروش سیم‌کارت
       18. درج شماره حساب در آگهی
       19. کالایی که شائبه کلاهبرداری دارند.
       20. ارسال آگهی‌های تکراری در دسته‌بندی‌های مختلف و وجود غلط املایی در محتوای آگهی

       هرگونه سوء‌استفاده از نام، تلفن، ایمیل و سایر اطلاعات کاربری دیگران، پیگرد قانونی دارد و آگهی‌دهنده مسئول آن تلقی می‌شود و کاردان پلاس هیچ مسئولیتی در این مورد ندارد.


       3. شرایط تصاویر آگهی‌ها

       پیشنهاد می‌شود برای درج آگهی همراه با تصاویر، از تصاویر واقعی و با کیفیت استفاده شود. ضمن اینکه رعایت نکردن هریک از موارد زیر ممکن است باعث عدم تایید و یا حذف آگهی شود.

       1. تصویر غیرواقعی
       2. تصویر بی کیفیت و یا خیلی کوچک
       3. مغایرت با شرع و قوانین جمهوری اسلامی
       4. استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص
       5. تصاویری که متعلق به آگهی دیگران باشد.
       6. عدم ارتباط تصویر با آگهی
       7. درج عبارات در تصویر مانند حراج و... شماره تماس، ایمیل و آدرس سایت


        قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.

       توجه: ممکن است این توافق‌نامه در هر زمانی تغییر و یا اصلاح شود که کاردان پلاس سعی می‌کند موارد اصلاحی را اعلام کند. همچنین کلیه تغییرات و یا اصلاحات از زمان تاریخ انتشار لازم الاجراست.