راهنمای سایت

جهت مشاهده راهنمای هر یک از بخش های سایت، روی نام آن بخش کلیک کنید.
ثبت نام ورود به حساب کاربری فراموشی رمزعبور گزارش تخلف


ثبت نام

جهت افزودن آگهی و مدیریت آگهی‌های خود، می‌بایست در سایت ثبت نام کنید. با کلیک روی "ثبت نام" که در قسمت سردر سایت قرار دارد ، وارد صفحه جدیدی خواهید شد که در آن با وارد کردن شماره تلفن همراه خود، ثبت نام شما انجام خواهد گرفت. رمزعبور نیز به صورت پیامک به اطلاع شما خواهد رسید.

چنانچه پیامک‌های تبلیغاتی را برای خط خود غیرفعال کرده‌اید، رمزعبور برای شما ارسال نخواهد شد. جهت دریافت رمزعبور می توانید ابتدا غیر فعالسازی پیامک تبلیغاتی را غیرفعال کنید و پس از دریافت پیامک رمزعبور مجدداً آنرا فعال کنید.

برای دریافت پیامک‌های تبلیغاتی همراه اول: ارسال عدد 2 به شمارۀ پیامکی ۸۹۹۹

برای عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی همراه اول: ارسال عدد ۱ به شمارۀ پیامکی ۸۹۹۹

 برای دریافت پیامک‌های تبلیغاتی ایرانسل: ارسال عدد 1 به شمارۀ پیامکی 5005

برای عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی ایرانسل: ارسال عدد 2 به شمارۀ پیامکی 5005

 


ورود به حساب کاربری

جهت ورود به حساب کاربری خود، با کلیک روی "ورود" که در قسمت سردر سایت قرار دارد، وارد صفحه ورود به حساب کاربری خواهید شد.


نام کاربری، همان شماره تلفن همراه می باشد که هنگام ثبت نام وارد نموده اید. با وارد کردن شماره تلفن همراه، رمزعبور و کدامنیتی 5 رقمی، می توانید وارد حساب کاربری خود شوید.

چنانچه رمزعبور خود را فراموش کرده اید، از قسمت فراموشی رمزعبور استفاده کنید.

در صورتی که در سایت ثبت نام نکرده اید، می توانید از قسمت ثبت نام، نسبت به عضویت در سایت، اقدام نمایید.


فراموشی رمزعبور

چنانچه رمزعبور خود را فراموشی کرده‌اید، کافییست در صفحه فراموشی رمزعبور، شماره تلفن همراه خود را که هنگام ثبت نام از آن استفاده کرده‌اید، وارد نموده تا رمزعبور مجدداً برای شما ارسال شود. در هر 24 ساعت فقط یکبار ارسال مجدد رمزعبور انجام خواهد شد.


گزارش تخلف

در صورتی که در یک آگهی تخلفی مشاهده کرده‌اید، می توانید با کلیک روی دکمه زرد رنگ گزارش تخلف کلیک کنید.

در صفحه گزارش تخلف از منویی که در اختیارتان قرار گرفته، نوع تخلف را انتخاب و چنانچه توضیحی در آن مورد داشتید، در قسمت توضیحات یادداشت کنید و فرم را ارسال کنید تا بررسی های لازم در مورد تخلف آگهی صورت پذیرد.

ارسال چند باره گزارش تخلف توسط یک کاربر در مورد یک آگهی، کمکی به بررسی سریع تر آن نخواهد کرد و چنانچه کاربری گزارش تکراری ارسال کند، آن گزارش حذف خواهد شد.