هتل آپارتمان ستارگان مشهد

امکانات هتل آپارتمان ستارگان: هتل آپارتمان ستارگان مشهد جزء هتل آپارتمان‌های نزدیک به حرم است که در سال ۱۳۹۲ افتتاح گردیده است.

هتل آپارتمان ستارگان مشهد دارای اتاق‌های دو تخته ( یک تخت دبل قابلیت افزایش ظرفیت ندارد)، اتاق سه تخته ( یک تخت دبل و یک تخت سینگل قابلیت افزایش ظرفیت ندارد) وآپارتمان‌های یک خوابه چهار نفره ( یک تخت دبل و دو تخت سینگل، افزایش ظرفیت تا دو نفر را دارد) و دو خوابه هفت نفره ( دو تخت دبل و سه تخت سینگل) نیز دارد.

تمام این واحدهای اقامتی موجود در هتل آپارتمان ستارگان مشهد امکاناتی از قبیل تلفن، تلویزیون، یخچال، مبلمان، سرویس ایرانی و فرنگی، حمام و آشپزخانه دارند. در لابی هتل آپارتمان ستارگان مشهد امکاناتی از قبیل لابی، آسانسور، نمازخانه، خدمات خانه‌داری، لاندری، اینترنت در لابی و اتاق‌ها رایگان، کافی‌شاپ، صندوق امانات موجود است.

صبحانه نیز به مهمان‌ها ارائه می‌شود. البته قابل ذکر است که هتل آپارتمان ستارگان مشهد پارکینگ ندارد. رستوران هتل آپارتمان ستارگان مشهد ظرفیت ۱۰۰ نفر را دارا‌ست. البته خدمات ترانسفری و استقبال فرودگاهی به درخواست مهمان‌ها ارائه می‌گردد.

از ویژگی‌های دیگر هتل آپارتمان ستارگان مشهد نزدیکی آن به مرکز شهر، مراکز خرید الماس شرق، مجتمع پروما، بازار رضا و مجتمع زیست خاور است که با ماشین در حدود ۱۰ دقیقه به طول می‌انجامد.

آدرس: مشهد، خیابان امام رضا ۵ ، کوچه شهید روغنگر

تلفن: ۰۵۱۳۸۵۲۹۲۷۱

فاصله تا فرودگاه: با ماشین ۲۰ دقیقه
فاصله تا حرم: پیاده ۵ دقیقه
فاصله تا راه آهن: با ماشین ۲۰ دقیقه
چهارشنبه - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴

هتل آپارتمان ستارگان مراکز اقامتی مشهد آپارتمان و سوئیت
کاردان پلاس
این آگهی 28 بار مشاهده شده است.

5 از 1 رای