پارک علمی پروفسور بازیما مشهد

یکی از متفاوت‌ترین و موفق‌ترین انواع مراکز تفریحی در جهان، پارک‌های موضوعی هستند. این پارک‌ها علاوه بر ویژگی‌های ماجراجویانه، هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده (که در شهربازی‌ها نیز یافت می‌شود) به موضوع‌دهی تمامی اجزا و فعالیت‌های خود می‌پردازند و از روش‌های داستان‌گویی جذاب بهره می‌برند. در این پارک‌ها بازدیدکنندگان صرفا به بازی و وقت‌گذرانی نمی‌پردازند، بلکه در مسیر یک داستان جذاب قرار می گیرند که با ترکیب بازی و بازدید، تجربه خوشایند و منحصر‌به‌فردی را خواهند داشت.

در کشور ما نیز با وجود تلاش‌های پراکنده‌ای که در حوزه‌ی پارک‌های موضوعی صورت گرفته است، هنوز کمبود پارک‌های موضوعی جذّاب که با ویژگی‌های فرهنگی مردم ما نیز هماهنگ باشد احساس می‌شود.

پارک علمی تفریحی پروفسور بازیما به‌عنوان اولین پارک علمی تفریحی در ایران و سومین پارک سفر به درون بدن انسان در دنیا (پس از کورپوس هلند و سنگاپور) مجموعه ای متفاوت از سرگرمی، هیجان و مطالب علمی جالب برای خانواده ها است.

در پارک پروفسور بازیما مشهد سوار برماشین زمان شده و به سفری یک ساعته از ابتدای خلقت جهان تا به امروز می رویم. از کنار آتشفشان‌ها و دایناسورها عبور کرده و به درون غار و زیردریایی اکتشافی خواهیم رفت تا با دنیای عجیب جانوران زیر دریا آشنا شویم. برای اولین بار در کشور به همراه پزشک پروفسور بازیما با عبور از داخل دهان یک انسان غول پیکر و سفر درون اندام های بدن، به کشف اسرار بدن انسان خواهیم پرداخت.

در پارک علمی پروفسور بازیما بازی‌های منحصربه‌فردی مانند شبیه ساز پرواز بر روی آسمان شهر مشهد، ژیروسکوپ فضایی برای تجربه گیج وزنی، لیزرماز، سفینه سینمای چندبعدی، لگو زمین‌لرزه، آسمان نمای خورشیدی و بازی های علمی و هیجان انگیز دیگر وجود دارد.

در پارک بازیما دختر خانم‌ها نیز در فضای خصوصی اتاق ربان صورتی از طریق بازی و سرگرمی پاسخ تمام سوالات مربوط به دوران بلوغ (جسمانی و رفتاری) و یا سئوالات مربوط به جنس مونث را خواهند یافت.

تهیه بلیط برای سانس مورد نظر به صورت آنلاین از سایت این مجموعه امکان پذیر می‌باشد.

آدرس: مشهد، انتهای بلوار خیام شمالی، مجتمع تجاری وصال، طبقه 4+

تلفن: ۰۵۱۳۱۷۳۳

ساعات کار: هر روز هفته از ساعت 9 الی 22

وبسایت: www.bazima.ir
دوشنبه - ۱۳۹۸/۰۱/۱۲

مراکز تفریحی مشهد سومین پارک دنیا پارک علمی پروفسور پارک علمی پروفسور بازیما اولین پارک علمی تفریحی در ایران
کاردان پلاس
این آگهی 21 بار مشاهده شده است.

5 از 1 رای