پارک ساحلی آفتاب مشهد

پارک ساحلی آفتاب مشهد در انتهای بلوار خیام شمالی، ميدان بهارستان، جنب الماس شرق ساخته شده و جزء بزرگترین پارک‌های آبی طبقاتی در دنیا است و امکاناتی از قبیل سه استخر مجزا برای آقایان، بانوان و استخرVIP، سرسره سرعت به ارتفاع ۱۸متر، سرسره آهسته به ارتفاع ۱۵ متر، سرسره پیچ به ارتفاع ۱۸متر، سرسره دوقلویی به ارتفاع ۱۸متر دارد.
ارتفاع چاله فضایی پارک ساحلی آفتاب ۱۷ متر و استخر موج آن ۳۵ متر است و پارک ساحلی آفتاب مشهد رودخانه‌ای به طول ۱۷۰ متر، دو تونل سنگی، چشمه جوشان آب که از دل سنگ‌های غار می‌تراود و آبشاری خروشان با بیش از ۱۸ متر ارتفاع دارد. استخری به عمق ۱۲ متر با نمای طبیعی اعماق اقیانوس مخصوص علاقمندان غواصی برای اولین بار در ایران در مجموعه پارک ساحلی آفتاب مشهد ساخته شده است.
برای اولین بار در خاورمیانه استخر نمک اسپوتا با خواص درمانی و لایه برداری پوست در این مجموعه در نظر گرفته و نیز بر روی پشت بام پارک ساحلی آفتاب مکانی برای گرفتن حمام آفتاب بنا شده است. پارک ساحلی آفتاب همچنین دارای سالن‌های یوگا، هیدروتراپی، آروماتراپی، ایروبیک، بدنسازی و ماساژ است و برای اولین بار در خاورمیانه سونای ماسه که تسکین دهنده‌ی دردهای عضلانی و مفصلی است در این مجموعه ساخته شده است. ساعت کار پارک ساحلی آفتاب برای آقایان ۸ صبح تا ۲۳ و برای بانوان از ۱۰ تا ۲۳ می‌باشد.

تلفن: 05137037

آدرس مجموعه آبی پارک ساحلی آفتاب مشهد: مشهد، انتهای بلوار خیام شمالی، میدان بهارستان، جنب الماس شرق

وب سایت پارک ساحلی آفتاب: www.psaftab.com
دوشنبه - ۱۳۹۸/۰۱/۱۲

مراکز تفریحی مشهد پارک ساحلی آفتاب استخر نمک اسپوتا هیدروتراپی آروماتراپی
کاردان پلاس
این آگهی 18 بار مشاهده شده است.

5 از 1 رای