برج سلمان مشهد

برج سلمان مشهد از نظر معماری، زیبا سازی، مصالح استاندارد، همچنین دارای چشم انداز زیبا از شهر مشهد، نزدیک بودن به حرم امام رضا (ع) و البته دارا بودن پد فرود بالگرد را داراست و باعث شده که برج سلمان از برج‌های خاص مشهد محسوب شود.
برج سلمان مشهد از ۱۲۱۰۰ متر‌مربع فضای تجاری، ۵۵۰۰ متر‌مربع فضای ادارای، ۵۴۰۰ متر مربع رستوران و فضای تفریحی، ۱۵۶۰۰ متر‌مربع پارکینگ در ۵ طبقه و غیره تشکیل شده است. واحد‌های تجاری برج سلمان در ۴ طبقه قرار گرفته است و در حدود ۲۸۰ واحد تجاری می‌باشند.
در طبقه -۱ برج سلمان اکثر واحد‌های تجاری طلا و جواهر، نقره و بدلیجات، عینک و ساعت ارائه می‌کنند و همچنین در این طبقه هایپر‌مارکت نیز موجود است. در طبقه همکف اکثر واحدها در زمینه پوشاک، کیف و کفش، پارچه، لوازم آرایشی و بهداشتی و کالاهای لوکس فعال می‌باشند. طبقه +۱ بیشتر شما لوازم خانگی، فرش، مبلمان، صنایع دستی، ادوات موسیقی مشاهده می‌کنید و در طبقه +۲ بیشتر واحدها کامپیوتر، موبایل، لوازم صوتی و تصویری، لوازم ورزشی و بدنسازی عرضه می‌کنند.
در برج سلمان مشهد رستوران‌های ملل برج سلمان با تالارهای پذیرایی و همچنین فضای تابستانی با ظرفیتی در حدود ۸۰۰ نفر در طبقه سوم برج قرار گرفته است. البته در طبقه سوم مرکز سرگرمی برای کودکان در نظر گرفته که هم مکان روباز و هم مسقف دارد و همچنین در مجاورت پارکینگ طبقه سوم نیز است. رستوران چشم انداز در طبقه دوازدهم برج سلمان با ظرفیتی در حدود ۱۵۰ نفر قرار دارد و البته فضای روباز رستوران چشم انداز در بام طبقه سیزدهم قرار گرفته است و همچنین در طبقه سیزدهم برج سلمان کافی شاپ و تراس متصل به آن نیز قرار گرفته است.

آدرس: مشهد، احمد آباد، خیابان راهنمایی، بین راهنمایی ۱۷ و ۱۹

تلفن: 05138481010
یکشنبه - ۱۳۹۸/۰۱/۱۱

مراکز خرید مشهد مراکز تجاری مشهد برج سلمان
کاردان پلاس
این آگهی 16 بار مشاهده شده است.

5 از 1 رای