سیاست حفظ حریم شخصی

 با پذیرفتن سیاست حفظ حریم شخصی و شرایط عضویت، شما رضایت خود را با جمع‏ آوری، نگهداری، استفاده و افشاء اطلاعات شخصی خود، مطابق با آنچه در سیاست حفظ حریم شخصی توضیح داده شده، اعلام می‏کنید.

  • شما می‏توانید بدون نیاز عضویت، وارد سایت‏ کاردان پلاس شده و در آن‏ها به جستجو بپردازید. به محض اینکه اطلاعات شخصی خود را به ما ارائه دادید، دیگر برای ما به عنوان کاربر ناشناس شناخته نمی‏شوید. اگر تمایل داشتید که اطلاعات شخصیتان را عنوان کرده و در اختیار ما قرار دهید، در این صورت شما موافقت خود را با انتقال و ذخیره این اطلاعات در سرورهای ما که در کشور واقع شده، اعلام کرده ‏اید.
  •  ما ممکن است اطلاعات زیر را جمع‏ آوری و ذخیره کنیم: نام و نام خانوادگی، نشانی پست الکترونیکی، شماره تلفن، اطلاعات تماس و یا مکاتباتی که به سایت ما ارسال شده است. اطلاعات دیگری از تبادلات شما با سایت، خدمات، مضامین و تبلیغات ما، شامل شناسه دستگاه، رایانه و اطلاعات اتصال، آمار بازدیدهای صورت گرفته از صفحات، ترافیک به  و از سایت‏ها، اطلاعات آگهی‏ ها، آدرس IP و اطلاعات استاندارد ورود به سایت
  •  ما اطلاعات شخصی را بدون کسب توافق صریح شما، به شخص ثالثی جهت به کارگیری در اهداف بازاریابی آنها نمی‏فروشیم یا اجاره نمی‏دهیم. ممکن است اطلاعات دریافتی را به منظور پیشرفت و شخصی‌سازی خدمات، مضامین و تبلیغات خود استفاده کنیم.
  •  بنا به صلاح دید ممکن است اطلاعات شخصی شما را به منظور پاسخگویی به درخواست‏های قانونی، تقویت سیاست‏هایمان، پاسخ ‏دهی به ادعاهایی مبنی بر این که موضوع یا مضمونی مخل حقوق دیگران شده، یا برای حمایت از حقوق، مالکیت، یا امنیت هر شخص، استفاده یا افشاء کنیم. لذا با آگاهی از این بند، اطلاعات خود را در اختیار این سایت قرار دهید و هرگونه ادعایی در این خصوص غیر مسموع می‏باشد.
  •  نام و نام خانوادگی و شماره تماس شما تنها اطلاعاتی هستند که در معرض دید عموم قرار می‌گیرند و آدرس ایمیل به هیچ وجه در دید عموم قرار نمی‌گیرد.
  •  برای حفظ اطلاعات شخصی و جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و افشاء آنها تمام سعی و تلاش خود را بکار خواهیم گرفت. اگرچه، شخص ثالث ممکن است به طور غیرقانونی به انتقالات یا ارتباطات خصوصی شما دسترسی پیدا کرده یا آنها را رهگیری کند. همچنین ممکن است سایر کاربران از اطلاعات شخصی شما که از سایت جمع‏ آوری کرده ‏اند، سوء استفاده کنند. بنابراین، اگرچه ما تمام تلاش خود را به کار می‏گیریم تا از حریم خصوصی شما حفاظت کنیم، هیچگونه مسئولیتی در این زمینه نپذیرفته و شما نیز نباید انتظار داشته باشید، که اطلاعات شخصیتان یا ارتباطات خصوصیتان، همواره محرمانه باقی بماند.
  •  ممکن است که سیاست حفظ حریم شخصی را در هر زمانی اصلاح کرده و بهبود ببخشیم. کلیه موارد اصلاح شده به طور خودکار و به محض ارسال بر روی سایت، اجرا خواهد شد و شما پیشاپیش موافقت و تعهد خود را به اجرای این سیاست‏ها اعلام می‏کنید. ضمن اینکه کاردان پلاس سعی می‌کند اطلاع رسانی در این زمینه را به نحوه مناسب انجام دهد.
پربازدیدترین آگهی ها
جدیدترین آگهی ها